Ogrodzenia panelowe

Panele ogrodzeniowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się prostą budową i szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Cechy te z pewnością pozytywnie wpływają na efektywne wykorzystanie tych konstrukcji do ogrodzenia różnego rodzaju obiektów i posesji.

Nasze ogrodzenia panelowe wykonane są ze zgrzewanych drutów stalowych i specjalnie usztywniane, dzięki czemu uzyskują solidną konstrukcję oraz najwyższą stabilność. Dokładamy wszelkich starań, aby możliwy był wybór odpowiednich gabarytów paneli oraz rozmiarów oczek. To wszystko sprawia, że istnieje możliwość perfekcyjnego dopasowania konkretnych konstrukcji do własnych potrzeb.

Słupki ogrodzeniowe, które dostępne są w naszej ofercie wykonano ze stalowych profili, które zakończone są plastikowymi daszkami. Dołączamy do nich solidne obejmy ze śrubami oraz podkłady.

Dużym atutem jest wyjątkowa jakość zabezpieczeń antykorozyjnych. Zostały one osiągnięte dzięki zanurzeniu paneli ogrodzeniowych w ciekłym cynku o wysokiej temperaturze. Dzięki temu cała powierzchnia panelu pokryta jest trwałą warstwą gwarantującą skuteczne i trwałe zabezpieczenie przed korozją oraz brak konieczności konserwacji.

Dodatkowo nasi Klienci mają możliwość skorzystania z oferty malowania proszkowego, które sprawia, że ogrodzenia panelowe wyglądają efektownie i są świetnie dopasowane do elewacji różnego rodzaju budynków, a także charakteru konkretnej posesji. Mogą Państwo wybrać kolory dostępne w palecie RAL.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty oraz do wyboru naszych paneli ogrodzeniowych.

Brak możliwości komentowania